Mokré čištění

Mokré čištění oděvů a textilií
Za profesionální mokré čištění nelze považovat obvyklé čištění prádla za mokra, například praní prádla v běžných pračkách. Jedná se o speciální postup praní, který je mimořádně účinný a zároveň velmi šetrný k textiliím a nemá nevýhody běžného chemického čištění.

Mokré čištění prádla a textilií je také ve srovnání s klasickým chemickým čištěním mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

Zejména nečistoty vázané na vodu lze tímto způsobem odstranit výrazně lépe a kvalitněji než v klasické chemické čistírně. Pro zajištění nejlepších výsledků a maximální ochranu textilií naše prádelna Krystal používá výhradně prostředky nejkvalitnější prací prostředky na světové úrovni. Vyčištěné textilie působí svěžím dojmem, mají jasnější barvy a jsou hygieničtější než z chemické čistírny. Díky speciálním pracím programům a technickému vybavení naší prádelny jsou textilie vystaveny menším mechanickým silám.

 
Které textilie jsou vhodné pro mokré čištění?
Samozřejmě i všechny textilie, které lze prát v běžné pračce, avšak například vzhledem k silnému znečištění vyžadují zvláštní předčištění, které se v rámci mokrého čištění provádí. Mokré čištění lze použít i na péřové deky, nepratelné potahy na matrace, obleky, uniformy atd.

Všechny textilie označené symbolem pro mokré čištění – (W) Wet-Clean.

 
hotelová prádel

hotelová prádel

hotelová prádelna, mandlování, čistírna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one